If you get the 1lb cans instead of the individual packets, you still run around the same as the reusable stuff.
And that's food-grade gelatin. There's probably cheaper sources out there.
If you get the 1lb cans instead of the individual packets, you still run around the same as the reusable stuff.
And that's food-grade gelatin. There's probably cheaper sources out there.